09
Mar

OD STYCZNIA 2020 ROZPOCZYNAMY ZAJĘCIA W CZWARTKI O GODZ. 18.00 – TRWAJĄ ZAPISY – darmowa lekcja próbna.

Od października zapraszamy na zajęcia również w poniedziałki. Trwają zapisy.
DARMOWA LEKCJA PRÓBNA 

Studio art.GOYA zaprasza na kursy artystyczne odbywające się na terenie Mielca.
Studio art.GOYA realizuje autorski program dydaktyczny, który opiera się w przeważającej części o studium z natury. Autorem programu jest doktor Sztuk Pięknych.
Projekt ma na celu wielostronne rozwijanie zainteresowań oraz talentów uczestników, jednocześnie stworzenie dla nich nowych przestrzeni dla wymiany doświadczeń, komunikacji poprzez wspólne zajęcia artystyczne. W ich trakcie uczestnicy będą mogli nie tylko nauczyć się sztuki, ale również będą mieli możliwość promować wśród rówieśników i nie tylko rozwoju twórczości, opartej na współpracy.
Zwieńczeniem Kursów będzie wystawa prac powstałych podczas zajęć.

Projekt skierowany jest do młodzieży i dorosłych w aspekcie przygotowania do egzaminu z rysunku i malarstwa na studia artystyczne i projektowe oraz do liceów plastycznych jak również hobbistycznym i pasjonackim dla amatorów sztuki.

Zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2018/2019. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie na wernisaż podsumowujący kolejny rok naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy na wystawę do Galerii ESCEK w Mielcu. Prace można oglądać do 31 sierpnia 2019 roku.

https://hej.mielec.pl/pl/14_kultura/689_wystawy/52219_wystawa_czlowiek_natura_znak_do_sierpnia_w_galerii_escek_foto.html