AKTUALNOŚCI

Collapse Show info

WAKACJE ZE SZTUKĄ 2018 – zapisy drogą mailową lub telefoniczną 

Wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez studio art.GOYA.

17 marca 2016 r. Komisja Konkursowa dokonała przeglądu nadesłanych prac, przyznając nagrody i wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych.
Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania prac i jej zgodność z tematyką.
Laureaci konkursu otrzymają upominki i dyplomy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, za pełną zaangażowania pracę artystyczną. Gratulujmy młodym artystom sukcesu osiągniętego w naszym konkursie.
Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród odbędzie się 1 kwietnia 2017 roku.

Wyniki konkursu:

grupa wiekowa 6-10 lat
I Kornelia Madycka
II Wiktoria Gatny
III Hania Rzeszut, Zuzia Bator
Wyróżnienie: Marysia Narowska, Apolonia Surman

grupa wiekowa 11-14 lat
I Gabrysia Wójtowicz
II Martyna Wiech
III Gabrysia Żuchowicz
Wyróżnienie: Julia Grzelak

 

To już rok naszej działalności na terenie Mielca.

W tym okresie udało nam się zaprezentować prace naszych uczniów podczas przekrojowej wystawy w Galerii w Mielcu, lipiec 2016.

Kolejnym sukcesem było zakwalifikowanie się uczestniczki warsztatów plastycznych do wystawy odbywającej się w ramach VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ŚWIAT DINOZAURÓW”, Wrocław 2016

oraz

zakwalifikowanie się uczestniczki kursów do wystawy odbywającej się w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  pt. „Martwa Natura”  organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, 2016.

Pierwsi absolwenci naszych kursów zajęli już miejsca na listach uczelni artystycznych oraz szkołach plastycznych.

 

Studio art.GOYA zaprasza na kursy artystyczne odbywające się na terenie Mielca.

Studio art.GOYA realizuje autorski program dydaktyczny, który opiera się w przeważającej części o studium z natury. Autorem programu jest doktor Sztuk Pięknych.

Projekt ma na celu wielostronne rozwijanie zainteresowań oraz talentów uczestników, jednocześnie stworzenie dla nich nowych przestrzeni dla wymiany doświadczeń, komunikacji poprzez wspólne zajęcia artystyczne. W ich trakcie uczestnicy będą mogli nie tylko nauczyć się sztuki, ale również będą mieli możliwość promować wśród rówieśników i nie tylko rozwoju twórczości, opartej na współpracy.

Zwieńczeniem Kursów będzie wystawa prac powstałych podczas zajęć.

Projekt skierowany jest do młodzieży i dorosłych w aspekcie przygotowania do egzaminu z rysunku i malarstwa na studia artystyczne i projektowe oraz do liceów plastycznych jak również hobbistycznym i pasjonackim dla amatorów sztuki.