Back to all Post

ROK SZKOLNY 2020/2021  – trwają zapisy

szczegółowe informację pod nr telefonu 783-685-814

warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku od 7-10 lat oraz 11-14 lat
*zajęcia raz w tygodniu/ czas trwania 1,5 godziny/ cena  150 zł
warsztaty dla dorosłych
*czas trwania 3h dziennie/ zajęcia raz w tygodniu/ cena 250 zł

 

Mimo kwarantanny nasi adepci sztuki nieustannie pracują. Oto prace, które powstają w domowym zaciszu (udostępnione nam dzięki uprzejmości rodziców- za co serdecznie dziękujemy, jednocześnie zachęcając do dalszej korespondencji). Zapraszamy do mini galerii. Prace w przedziale wiekowym 6-14 lat.

 

 

 

Tak prezentowała się wystawa uczestniczek warsztatów Studio art.GOYA, prezentowana w ramach Mieleckiej Strefy Kobiet w Bibliotece Publicznej w Mielcu, … oraz autorki podczas pracy we własnej osobie. Wystawę można oglądać do 13.03.2020r. Zapraszam.

W imieniu Studio art.GOYA serdecznie zapraszam na wystawę malarstwa i rysunku pt. „Jej spojrzeniem” autorstwa Magdaleny Smolis oraz Aleksandry Sokół, którą będzie można zwiedzić 7 i 8 marca w ramach Mieleckiej Strefy Kobiet organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną SCK w Mielcu.

Studio art.GOYA zaprasza na kursy artystyczne odbywające się na terenie Mielca.
Studio art.GOYA realizuje autorski program dydaktyczny, który opiera się w przeważającej części o studium z natury. Autorem programu jest doktor Sztuk Pięknych.
Projekt ma na celu wielostronne rozwijanie zainteresowań oraz talentów uczestników, jednocześnie stworzenie dla nich nowych przestrzeni dla wymiany doświadczeń, komunikacji poprzez wspólne zajęcia artystyczne. W ich trakcie uczestnicy będą mogli nie tylko nauczyć się sztuki, ale również będą mieli możliwość promować wśród rówieśników i nie tylko rozwoju twórczości, opartej na współpracy.
Zwieńczeniem Kursów będzie wystawa prac powstałych podczas zajęć.

Projekt skierowany jest do młodzieży i dorosłych w aspekcie przygotowania do egzaminu z rysunku i malarstwa na studia artystyczne i projektowe oraz do liceów plastycznych jak również hobbistycznym i pasjonackim dla amatorów sztuki.

Zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2018/2019. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie na wernisaż podsumowujący kolejny rok naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy na wystawę do Galerii ESCEK w Mielcu. Prace można oglądać do 31 sierpnia 2019 roku.

https://hej.mielec.pl/pl/14_kultura/689_wystawy/52219_wystawa_czlowiek_natura_znak_do_sierpnia_w_galerii_escek_foto.html

 

 

 

ArtGoya © 2018. All Rights Reserved