19 września br. miała miejsce bardzo pozytywna inicjatywa jaką były warsztaty plastyczne przeprowadzone przez studio art.GOYA z pomocą artystów malarzy zaproszonych w ramach Spotkania artystycznego, które odbyło się w dniach 19-20.09 w Hłudnie k. Dynowa.
Warsztaty połączyły różne pokolenia, począwszy do najmłodszych twórców kończąc na malarzach z bogatym dorobkiem artystycznym. Owoce pracy można było obejrzeć na plenerowej wystawy mającej miejsce podczas trwania NieTUZINkowego Biegu organizowanego przez Stowarzyszenie „Euro-San”. Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz serdeczne przyjęcie organizatorom. Zapraszam do obejrzenia ujęć fotograficznych z warsztatów autorstwa Justyny Naleśnik. Na koniec prezentacja uczestników Spotkania Artystycznego. …cudowne miejsce 🌸🌸Mimo kwarantanny nasi adepci sztuki nieustannie pracują. Oto prace, które powstają w domowym zaciszu (udostępnione nam dzięki uprzejmości rodziców- za co serdecznie dziękujemy, jednocześnie zachęcając do dalszej korespondencji). Zapraszamy do mini galerii.


Studio art.GOYA zaprasza na kursy artystyczne odbywające się na terenie Mielca.
Studio art.GOYA realizuje autorski program dydaktyczny, który opiera się w przeważającej części o studium z natury. Autorem programu jest doktor Sztuk Pięknych.
Projekt ma na celu wielostronne rozwijanie zainteresowań oraz talentów uczestników, jednocześnie stworzenie dla nich nowych przestrzeni dla wymiany doświadczeń, komunikacji poprzez wspólne zajęcia artystyczne. W ich trakcie uczestnicy będą mogli nie tylko nauczyć się sztuki, ale również będą mieli możliwość promować wśród rówieśników i nie tylko rozwoju twórczości, opartej na współpracy.
Zwieńczeniem Kursów będzie wystawa prac powstałych podczas zajęć.
Projekt skierowany jest do młodzieży i dorosłych w aspekcie przygotowania do egzaminu z rysunku i malarstwa na studia artystyczne i projektowe oraz do liceów plastycznych jak również hobbistycznym i pasjonackim dla amatorów sztuki.
Zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2018/2019. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie na wernisaż podsumowujący kolejny rok naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy na wystawę do Galerii ESCEK w Mielcu. Prace można oglądać do 31 sierpnia 2019 roku.
https://hej.mielec.pl/pl/14_kultura/689_wystawy/52219_wystawa_czlowiek_natura_znak_do_sierpnia_w_galerii_escek_foto.html

ArtGoya © 2018. All Rights Reserved