Wakacje ze sztuką 2024

Ruszają zapisy na:

  • wakacyjne warsztaty plastyczne dla dzieci – praca w dwóch grupach wiekowych, (7-10 lat/ 11-14 lat), 8 spotkań w miesiącu (dwa w tygodniu), czas trwania jednego spotkania 1,5h, zajęcia w godzinach popołudniowych, cena 380 zł.

Lekcja próbna 01.07.2024.

  • kurs malarstwa i rysunku dla młodzieży – 8 spotkań w miesiącu (dwa w tygodniu), czas trwania jednego spotkania 3h, zajęcia w godzinach popołudniowych, cena 580 zł, lub 4 spotkania w miesiącu (jedno w tygodniu), czas trwania jednego spotkania 3h, zajęcia w godzinach popołudniowych, cena 300 zł.

Rozpoczynamy 03.07.2024.

Zapisy i szczegółowe informacje pod nr telefonu 783-685-814. Zapraszamy do kontaktu.


Jest nam niezmiernie miło, z racji nawiązanej współpracy z PSM I i II st. w Mielcu.
Wynikiem powyższego był pokaz prac uczniów ze studio art.GOYA, który miał miejsce w Sali Królewskiej PSM w Mielcu. Wydarzeniu towarzyszył kwartet smyczkowy przygotowany i prowadzany przez mgr Magdalenę Maziarz.

 

Piękna inicjatywa zmierzająca do promowania tradycji szopek bożonarodzeniowych przez Fundacje ,,Popieram Życie Miodem Słodzone” oraz partnerów.
Dziękujemy za docenienie naszej pracy.

 

 

W pracowni studio art.GOYA co roku w grudniu wspólnymi siłami budujemy szopkę betlejemską jako symbol świąt Bożego Narodzenia i wyjątkowy element polskiej tradycji.
Już we wtorek 19.12 będzie można ją zobaczyć na żywo w Galerii Navigator w Mielcu. Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, Fundacja “Popieram Życie Miodem Słodzone” i Pasieka Maciejka zapraszają na finał konkursu Szopek Bożonarodzeniowych “Do szopy hej pasterze”.
 Finał odbędzie się 19 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 w Galerii Navigator w Mielcu, przy ul. Powstańców Warszawy. Wystąpią: Grupa Wokalna SUMMER VOICE oraz soliści ZPiT Chorzelowiacy.
„Powszechnie uważa się, że jako pierwszy w historii żywą szopkę bożonarodzeniową wystawił w wigilię 1223 r. św. Franciszek z Asyżu. Działo się to w miasteczku Greccio, gdzie mieścił się zakon franciszkanów, a Franciszek, chcąc przybliżyć prostemu ludowi tajemnicę narodzin Chrystusa, zaangażował do jej budowy okolicznych mieszkańców, którzy wcielili się w postacie św. Rodziny, pasterzy oraz Trzech Króli. Do wypełnionej sianem stajni, czy też groty, wprowadzono również żywe zwierzęta – woła i osła.
Po śmierci św. Franciszka w 1225 r. tradycja budowania szopek była kontynuowana i trafiając na podatny grunt, rozpowszechniła się wkrótce na całą Europę, a potem resztę świata.”
Zapraszam w imieniu twórców i organizatorów.
 
 


W ramach promocji młodych talentów w ” mini Galerii GOYA” odbywają się wystawy. Zawisły tam prace min. Darii Chudzik, uczestniczki warsztatówa organizowanych przez studio art.GOYA. Poniżej biogram młodej adeptki sztuki oraz wycinek jej twórczości.

 
 
Jest nam niezmiernie miło, że studio art.GOYA mogło gościć z pracami uczestników warsztatów plastycznych w Galerii SOKiS w Chorzelowie. Mogliśmy stworzyć wspólnie ważne wydarzenie kulturalne dla młodych, dobrze zapowiadających się twórców z Gminy Mielec oraz Mielca. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za współpracę. Życzymy Dyrekcji SOKiS wielu interesujących inspiracji i planów na przyszłość .
Wystawę pt. „OKO w OKO”, przegląd twórczości pracowni plastycznej art.GOYA roku szkolnego 2021/2022 można zwiedzać do 18 listopada 2022r.

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny- Spójrz okiem artysty, gratulujemy laureatom wśród których są uczestnicy naszych warsztatów.

Na 6 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Spójrz okiem artysty – Paul Gauguin“ nadesłano 557 prac z 96 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski.
Szczególne gratulacje dla laureatów wśród których znalazły się uczestniczki warsztatów Studio art.GOYA w Mielcu.

Wyróżnienia zdobyły:

  • Natalia Marchewka
  • Katarzyna Bik

 

Do wystawy zakwalifikowały się prace:

  • Oliwii Chęcińskiej
  • Marysi Narowskiej
  • Darii Chodzik
  • Kaliny Jungiewicz
  • Hani Trojnackiej
 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom warsztatów plastycznych odbywających się w studio art.Goya -Mielec biorących udział w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”.

Szczególne gratulacje dla laureatów wśród których znalazła się zdobywczyni
– I miejsca w kategorii wiekowej 14-15 lat Kornelia Madycka
oraz osoby wyróżnione:
– Zuzanna Misiak
– Liwia Zacharska
– Mateusz Szlęk
Zdobywczynią tegorocznej Nagrody Publiczności została Zuzanna Misiak.
Do wystawy głównej dodatkowo zostały zakwalifikowane prace:
– Tosi Górminskiej
– Amelki Leżoń
Na konkurs wpłynęło 1399 prac z 259 placówek.
Życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Gratulujemy!
Zapraszamy na wystawę Pani Sylwii Skolimowskiej, uczestniczki naszych warsztatów.
„Kobiece debiuty – wystawa prac Sylwii Skolimowskiej

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu w Dniu Kobiet przygotowuje wernisaż „Z potrzeby tworzenia” młodej debiutantki Sylwii Skolimowskiej. Artystka tworzy z pasją i zaangażowaniem. W swojej twórczości dojrzała do tego, by dzieła pokazać szerszemu gronu odbiorców. Otwarcie wystawy odbędzie się 7 marca 2021 r. o godz. 17.00 w Galerii Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2. Podczas wernisażu obowiązuje limitowana liczba odwiedzających i przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego. Trwają przygotowania do wystawy…” (https://www.facebook.com/Miejska-Biblioteka-Publiczna-SCK-w-Mielcu-108854605980161/)

19 września br. miała miejsce bardzo pozytywna inicjatywa jaką były warsztaty plastyczne przeprowadzone przez studio art.GOYA z pomocą artystów malarzy zaproszonych w ramach Spotkania artystycznego, które odbyło się w dniach 19-20.09 w Hłudnie k. Dynowa.

Warsztaty połączyły różne pokolenia, począwszy do najmłodszych twórców kończąc na malarzach z bogatym dorobkiem artystycznym. Owoce pracy można było obejrzeć na plenerowej wystawy mającej miejsce podczas trwania NieTUZINkowego Biegu organizowanego przez Stowarzyszenie „Euro-San”. Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz serdeczne przyjęcie organizatorom. Zapraszam do obejrzenia ujęć fotograficznych z warsztatów autorstwa Justyny Naleśnik. Na koniec prezentacja uczestników Spotkania Artystycznego. …cudowne miejsce 

Mimo kwarantanny nasi adepci sztuki nieustannie pracują. Oto prace, które powstają w domowym zaciszu (udostępnione nam dzięki uprzejmości rodziców- za co serdecznie dziękujemy, jednocześnie zachęcając do dalszej korespondencji). Zapraszamy do mini galerii.
IMG_20200505_191604

Tak prezentowała się wystawa uczestniczek warsztatów Studio art.GOYA, prezentowana w ramach Mieleckiej Strefy Kobiet w Bibliotece Publicznej w Mielcu, … oraz autorki podczas pracy we własnej osobie Aleksandra Sokół, Magda Smolis. Dziękujemy również naszej Modelce. Wystawę można oglądać do 13.03.2020r. Zapraszam. 

ArtGoya © 2018. All Rights Reserved