Jest nam niezmiernie miło, że studio art.GOYA mogło gościć z pracami uczestników warsztatów plastycznych w Galerii SOKiS w Chorzelowie. Mogliśmy stworzyć wspólnie ważne wydarzenie kulturalne dla młodych, dobrze zapowiadających się twórców z Gminy Mielec oraz Mielca. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za współpracę. Życzymy Dyrekcji SOKiS wielu interesujących inspiracji i planów na przyszłość .
Wystawę pt. „OKO w OKO”, przegląd twórczości pracowni plastycznej art.GOYA roku szkolnego 2021/2022 można zwiedzać do 18 listopada 2022r.

Ogólnopolski konkurs plastyczny- Spójrz okiem artysty, gratulujemy laureatom wśród których są uczestnicy naszych warsztatów.

Na 6 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Spójrz okiem artysty – Paul Gauguin“ nadesłano 557 prac z 96 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski.
Szczególne gratulacje dla laureatów wśród których znalazły się uczestniczki warsztatów Studio art.GOYA w Mielcu.

Wyróżnienia zdobyły:

  • Natalia Marchewka
  • Katarzyna Bik

 

Do wystawy zakwalifikowały się prace:

  • Oliwii Chęcińskiej
  • Marysi Narowskiej
  • Darii Chodzik
  • Kaliny Jungiewicz
  • Hani Trojnackiej
 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom warsztatów plastycznych odbywających się w studio art.Goya -Mielec biorących udział w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”.

Szczególne gratulacje dla laureatów wśród których znalazła się zdobywczyni
– I miejsca w kategorii wiekowej 14-15 lat Kornelia Madycka
oraz osoby wyróżnione:
– Zuzanna Misiak
– Liwia Zacharska
– Mateusz Szlęk
Zdobywczynią tegorocznej Nagrody Publiczności została Zuzanna Misiak.
Do wystawy głównej dodatkowo zostały zakwalifikowane prace:
– Tosi Górminskiej
– Amelki Leżoń
Na konkurs wpłynęło 1399 prac z 259 placówek.
Życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Gratulujemy!
Zapraszamy na wystawę Pani Sylwii Skolimowskiej, uczestniczki naszych warsztatów.
„Kobiece debiuty – wystawa prac Sylwii Skolimowskiej

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu w Dniu Kobiet przygotowuje wernisaż „Z potrzeby tworzenia” młodej debiutantki Sylwii Skolimowskiej. Artystka tworzy z pasją i zaangażowaniem. W swojej twórczości dojrzała do tego, by dzieła pokazać szerszemu gronu odbiorców. Otwarcie wystawy odbędzie się 7 marca 2021 r. o godz. 17.00 w Galerii Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2. Podczas wernisażu obowiązuje limitowana liczba odwiedzających i przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego. Trwają przygotowania do wystawy…” (https://www.facebook.com/Miejska-Biblioteka-Publiczna-SCK-w-Mielcu-108854605980161/)

19 września br. miała miejsce bardzo pozytywna inicjatywa jaką były warsztaty plastyczne przeprowadzone przez studio art.GOYA z pomocą artystów malarzy zaproszonych w ramach Spotkania artystycznego, które odbyło się w dniach 19-20.09 w Hłudnie k. Dynowa.

Warsztaty połączyły różne pokolenia, począwszy do najmłodszych twórców kończąc na malarzach z bogatym dorobkiem artystycznym. Owoce pracy można było obejrzeć na plenerowej wystawy mającej miejsce podczas trwania NieTUZINkowego Biegu organizowanego przez Stowarzyszenie „Euro-San”. Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz serdeczne przyjęcie organizatorom. Zapraszam do obejrzenia ujęć fotograficznych z warsztatów autorstwa Justyny Naleśnik. Na koniec prezentacja uczestników Spotkania Artystycznego. …cudowne miejsce 

Mimo kwarantanny nasi adepci sztuki nieustannie pracują. Oto prace, które powstają w domowym zaciszu (udostępnione nam dzięki uprzejmości rodziców- za co serdecznie dziękujemy, jednocześnie zachęcając do dalszej korespondencji). Zapraszamy do mini galerii.
IMG_20200505_191604

Tak prezentowała się wystawa uczestniczek warsztatów Studio art.GOYA, prezentowana w ramach Mieleckiej Strefy Kobiet w Bibliotece Publicznej w Mielcu, … oraz autorki podczas pracy we własnej osobie Aleksandra Sokół, Magda Smolis. Dziękujemy również naszej Modelce. Wystawę można oglądać do 13.03.2020r. Zapraszam. 

ArtGoya © 2018. All Rights Reserved